Polom, s.r.o. Polom, s.r.o.

Kontakt

Polom, s.r.o.
Bytčická 89
Žilina
01009


Tel.: 0905 764 772, 041 7647 771
Email: obchod@polom.sk
www: www.polom.sk

Otváracie hodiny

Po-Pi:   7:00-16:00

So, Ne: Zatvorené

 

Firma POLOM s.r.o. vznikla ako firma rodinného typu v roku 1994.Firma zabezpečuje maloobchod a veľkoobchod so stavebným materiálom. Ako samostatná nezávislá firma je dlhodobo Top predajca Bramac na  severnom Slovensku, komínov Schiedel, porobetónu XELLA, omietkových zmesí Sakret, strešných okien Velux,DAKEA, ROTO, zámkovej dlažby Semmelrock, ABW v rámci mesta Žilina a širokého okolia. 
Predaj, technické poradenstvo a služby poskytujeme kvalitne a v krátkych termínoch. Našim klientom je k dispozícii požíčovňa stavebného náradia- zmluvným partnerom s 50% zľavou..

Dlhodobá spolupráca s dodávateľmi závodov Kia , Mobis  a Sejong  preverili naše kvality a spoľahlivosť.

Od roku 2010 sme začali po nákupe strojov poskytovať zimnú údržbu  a predaj posypovej soli.
Od roku 2012 je firma Polom členom skupiny OMNIA DOMUM, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou známych svetových značiek stavebných materiálov. 
Od roku 2013 sme do nášho sortimentu zaradili zvárané GABION siete na stavbu prírodných oporných múrov a realizáciu záhradných doplnkov a kompostérov.

Od roku 2014 sme do nášho sortimentu zaradili strešné okná ROTO a DAKEA a zriadili sme požičovňu náradia..

Od roku 2015 sme začali predávať škridlu MEDITERRAN po novom TERRAN škridla betónová a pálenú strešnú krytinu TONDACH.

V roku 2016 sme posilnili pozíciu v predaji technickej posypovej soli. Hľadáme zmluvných predajcov s paletovým odberom mimo okresu Žilina .

V roku 2016 sme zakúpili termovíznu kameru SATIR . Služby termovízie pri hrubej stavbe vykonávame pre našich klientov pri odbere materiálu na hrubú stavbu zdarma len za režijný poplatok.

Od 1.11.2016 sme začali s realizáciou fúkanej strešnej izolácie KNAUF INSULATION  zakúpením unikátneho stroja TAJFUN K