Stavebniny KREMEL Stavebniny KREMEL

Kontakt

Stavebniny KREMEL
Športová 23
Nitrianske Pravno
97213


Tel.: 0905 213 746, 0905 284 462
Email: kremel@kremel.sk
www: www.kremel.sk

Otváracie hodiny

Zimná pracovná doba (1.11-30.3):

Pondelok - Piatok 7.00-16.00
Sobota 7.00 - 12.00

Letná pracovná doba (1.4-31.10):

Pondelok - Piatok 6.30-17.00

Sobota 6.30 - 13.00

História stavebnín Kremel siaha až do roku 1991. Rodinný podnik založil Anton Kremel ako prvé súkromné stavebniny v regióne Hornej Nitry. V tradícii vytvárania spokojného zákazníka v oblasti predaja a distribúcie stavebných materiálov pre stavbu a bývanie pokračuje Róbert Kremel.
Za 17 rokov doviedol spoločnosť do dnešnej podoby stabilného partnera pre stavebné firmy a stavebníkov. Stavebniny Kremel v súčastnosti ponúkajú komplexný stavebný materiál pre realizáciu stavby. Zárukou vysokej kvality a stanovených termínov je vysoká profesionalita tímu pracovníkov.
Zvyšujúce sa nároky, nútia spoločnosť flexibilne reagovať na dodávky moderných materiálov a plniť aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. V našej predajni stavebnín nájdete kompletný sortiment stavebných materiálov od základov až po finálne dokončenie stavby. V ponuke nájdete murovacie hmoty, cement, široký sortiment zmesí pre murovanie a omietenie, tepelné izolácie, strešné krytiny a strešné okná, sadrokartónové systémy, komínové systémy, obklady, dlažby a ďalší stavebný materiál.
Vlastníme nákladné vozidlo Scania s hydraulickou rukou s nosnosťou 14t, čo znamená, že u nás nakúpený stavebný materiál dovezieme a vyložíme priamo na stavenisku. Menšie dodávky riešime vozidlom Renault Master s nosnosťou 1,5t.
Neviete sa rozhodnúť? V rámci našej poradenskej činnosti vám veľmi radi poradíme pri výbere a rozhodovaní sa. Súčasťou našich služieb je aj možnosť konzultácií profesionálmi v oblasti stavebnín. Dokážeme pre vás navrhnúť optimálne riešenie, či už pri hrubej stavbe, vnútornom interiéri alebo v oblasti vonkajších úprav. Samozrejmosťou sú komplexné výpočty striech, strešných doplnkov, stropov, komínov a murovacích materiálov. Bezplatnú cenovú ponuku na materiál podľa požiadavky vám vypracujeme na fasády, sadrokartónové systémy, či zatepľovacie materiály.